MECZ NIE WYKORZYSTANYCH OKAZJI

10 listopada o godzinie 13 00 odbył się mecz pomiędzy Naszą drużyną a "Sygnałami Gotartowice". Nasza drużyna od pierwszych minut dominowała na boisku. Wynik meczu 3 :0 nie był odzwierciedleniem gry naszej drużyny. Kilka 100 % okazji nie zostało wykorzystanych - nasi chłopcy muszą popracować nad dwoma elementami gry - celność strzałów oraz chłodną głową. Zbyt wielka chęć zdobycia bramki czasami doprowadzała do fatalnych strzałów. Generalnie jednak warto powiedzieć ,że nasza drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie pod względem taktycznym i fizycznym. Do przerwy wynik "2 do 0" - bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Sosna (napastnik) oraz Krzysztof Bauerek (napastnik), po przerwie wynik ustalił nasz najlepszy rezerwowy pomocnik Łukasz Ślęczek. W drugiej połowie drużyna Gości już nie potrafiąc inaczej broniła się bardzo często niestety poprzez faule ( groźnie wyglądająca kontuzja M. Sosny ). Trzeba przyznać ,że wynik mógłby być co  najmniej "hokejowy". Trudno - liczy się przede wszystkim wygrana i kolejne 3 pkt. Umacniamy się na drugim miejscu w lidze i z lekkim optymizmem patrzymy w przyszłość.

Gratulujemy całej drużynie za bardzo dobry mecz i moc emocji.